Сьогодні - 30.05.2020, 08.19.23
Початок Реєстрація Вхід
Ви ввійшли як "Гість"
Меню сайту
Хто на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0* * * *

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ - U-335(35)


* * * *

МІНІ-ЧАТ


Наше опитування
Чи одягаєте Ви шолом коли їдете на мотоциклі?

Результати · Архів опитувань

Всього відповідей: 125
Статут
Статут мотоклубу „Highlanders”


1. Загальні положення

1.1. Мотоклуб „Highlanders” (далі „Клуб”) є добровільним, основаним на членстві, самоуправним неприбутковим громадським об'єднанням, створеним за ініціативою громадян, що об'єдналися на основі спільності їх інтересів для реалізації спільних цілей, вказаних в даному Статуті і діючих у відповідності з законодавством України.

1.2 Членами Клубу є мотолюбителі, що захоплюються байкерським рухом, різними видами мотоспорту, модифікацією мотоциклів для тих чи інших цілей.

1.3  Клуб будує свою діяльність на основі принципів рівноправності своїх членів, законності, гласності, добровільності, самоуправління, відкритості, поваги особистого достоїнства і думки кожного.

1.4 Клуб не ставить перед собою політичних завдань, не бере участі у політичних рухах та партіях.

1.6 Клуб набуває статус юридичної особи з моменту державної реєстрації, має печатку, штамп, бланки зі своїм найменуванням, та реєструються в установленому порядку, розрахунковий рахунок в установах банків.

1.7 Клуб має, як символи,  власну емблему,  прапор та вимпели, що реєструється в установленому порядку.

1.8 Дійсний Статут Клубу, а також всі додатки, поправки і доповнення до нього, є основними правилами, які безумовно виконуються всіма Членами Клубу.

1.9  Юридична адреса Клубу: 78652 Україна, Івано-Франківська область, Косівський район, с. Город

 

2. Мета та діяльність Клубу

2.1 Метою клубу є:

- сприяння розвитку і популяризації БАЙКЕРСЬКОГО РУХУ та МОТОСПОРТУ (включаючи всі їх різновидності), в якості унікального способу всебічного фізичного і морально-духовного розвитку особистості.

- сприяння розвитку технічних видів спорту і технічної творчості;

- сприяння підвищенню водійської майстерності мотолюбителів і професійних спортсменів;

- сприяння створенню умов для взаємного спілкування мотолюбителів;

- відродження духу братерства і взаємодопомоги мотолюбителів;

2.2  Види діяльності:

- приймає участь в організації і проведенні зльотів байкерів;

- приймає участь в організації і проведенні районних, обласних, всеукраїнських і міжнародних змагань;

- приймає участь в формуванні спортивних команд;

- здійснює організаційне, матеріальне і технічне обладнання змагань, учбово-тренувальних зборів, оглядів, конкурсів, святкових та інших заходів, які проводить;

- залучає добровільні пожертви громадян країни та іноземних громадян, підприємств, установ організацій, фірм, фондів, державних, приватних і громадських організацій у вигляді грошових засобів, будь-якого рухомого і нерухомого майна для його подальшого направлення на цілі Клубу;

- організовує дозвілля членів Клубу, їх сімей та інших осіб;

- видає і фінансує видання проспектів, брошур, інформаційних і науково-методичних матеріалів в відповідності з напрямками діяльності Клубу;

2.3 Для виконання завдань Клуб у встановленому порядку може:

- представляти та захищати свої інтереси та інтереси своїх учасників у державних, громадських та інших організаціях і установах;

- забезпечувати соціальний захист учасників Клубу;

- отримувати від органів державної влади  інформацію необхідну для реалізації завдань Клубу;

- вносити пропозиції з питань моторуху до органів влади;

- поширювати інформацію і пропагувати свої цілі та ідеї всіма дозволеними законодавством методами;

- мати в мережі Інтернет сайт присвячений діяльності Клубу.

 

3. Членство в Клубі

3.1 В Члени Клубу може бути прийнятий будь-який бажаючий громадянин України, чи інших країн що досяг 18 (вісімнадцяти) річного віку. В окремих випадках можливі виключення в обмеженні мінімального віку для вступу в Клуб. Наявність власного мотоциклу не є обов'язковою для вступу в Клуб.

3.2 Кандидат на вступ до Клубу, в подальшому Кандидат, не повинен мати намірів, направлених проти діяльності Клубу, скоювати інші дії, які прямо чи непрямо можуть привести до негативних наслідків для Клубу, Членів Клубу і Адміністрації, та вважається таким, що ознайомився і згідний з дійсним Статутом.

3.3 Громадянин, бажаючий вступити в Клуб, в обов'язковому порядку заповнює анкету, що знаходиться у Адміністрації Клубу або за адресою www.biker.pp.net.ua/anketa.

3.4 Розгляд заявок на вступ до Клубу, здійснюється Адміністрацією на протязі 10 (десяти) календарних днів з моменту направлення заповненої анкети в адрес Адміністрації Клубу. У випадку прийняття задовільного рішення, особі, що бажає вступити в клуб, присвоюється статус Кандидата.

3.5 Рішення про прийняття Кандидата в Клуб виноситься після відвідування кандидатом не менш 5 (п'яти) заходів і наявності рекомендацій зі сторони дійсних Членів Клубу.

3.6 При отриманні Кандидатом задовільної відповіді на заявку про вступ в Клуб від Адміністрації і при його згоді з положеннями даного Статуту, Кандидату присвоюється статус Член Клубу.

3.7 Кандидат, після присвоєння статусу Член Клубу, і оплати всіх внесків, користується всіма привілеями даного статусу.

3.8 Член Клубу, може бути виключений з Клубу за рішенням Ради Клубу.

3.9 Члену Клубу, за порушення правил вперше, виноситься попередження.

3.10 Підставою для виключення Члена Клубу може бути наявність двох попереджень і подальше постійне порушення правил.

3.11 Рада Клубу приймає рішення про виключення Члена Клубу з вказуванням причин виключення.

3.12 Після виключення Члена Клубу, з нього знімаються всі привілеї, що поширюються на дійсних Членів Клубу.

3.13 Виключений Член Клубу може знову стати Кандидатом не раніше ніж через 6 (шість) календарних місяців з дня виключення, подавши заявку у встановленій формі.

3.14 Член Клубу зобов'язаний:

- безумовно виконувати вимоги і офіційні доручення Адміністрації і Ради Клубу;

- своєчасно сплачувати членські внески;

- відвідувати заходи Клубу;

- сприяти проведенню заходів, організованих Клубом;

- дотримуватись правил безпеки при проведенні заходів;

- підчас проведення змагань знаходитися у спеціально відведеній Адміністрацією зоні для глядачів, крім Учасників та їх помічників.

- нести відповідальність за запрошених на заходи Кандидатів в члени Клубу та Гостей.

- застосовувати всі можливі засоби по дотриманню громадського порядку підчас проведення змагань.

- не скоювати дій, що можуть потягнути за собою шкоду здоров'ю або матеріальні збитки всім Членам Клубу, Гостям і Адміністрації підчас проведення заходів.

3.15 Член Клубу отримує унікальне ім'я і пароль на Інтернет-сайті Клубу для доступу в інформаційний простір, що призначається тільки для дійсних Членів Клубу.

3.16 Член Клубу має можливість висловлювати думки і свої побажання в адрес Президента, Адміністрації та інших дійсних Членів Клубу, виступати з ініціативними заявами. Приймати участь у всіх заходах, що влаштовує Адміністрація Клубу для Членів Клубу.

3.17 Член Клубу своєчасно отримує всю необхідну інформацію про проведення зльотів, змагань і заходів:

- назва зльоту, змагання чи заходу;

- точна адреса і схема проїзду до місця проведення зльоту, змагання чи заходу;

- регламент зльоту, змагання чи заходу;

- правила участі у зльоті, змаганні чи заході;

- додаткову інформацію про зліт, змагання чи захід.

- будь-який Член Клубу може стати Учасником або займати керуючу посаду на зльоті, змаганні чи заході.

3.18 Члену Клубу забороняється:

- принижувати особисту гідність Членів Клубу;

- робити заяви в пресі про діяльність Клубу або давати інтерв'ю від імені Клубу без згоди з Адміністрацією або Радою Клубу;

- використовувати символіку Клубу в комерційних або політичних цілях.

3.19 Члену Клубу, рішенням Ради Клубу,  може бути винесено попередження, що може потягнути за собою виключення з дійсних Членів Клубу, за не сплату членських внесків або через його власну некоректну поведінку чи запрошених ним на заходи Гостей, а саме:

- перешкоджання в проведенні зльотів, змагань та інших заходів;

- створення перешкод руху транспортних засобів учасників байк-пробігу чи учасників змагань;

- вихід на трасу, що призначена для заїздів учасників підчас проведення змагань;

- порушення громадського порядку;

- їзда на мотоциклі підчас байк-пробігу або знаходження на змаганнях у глядацькій зоні в стані алкогольного або наркотичного сп'яніння;

- приносити з собою, а також розпивати алкогольні напої та споживати наркотичні засоби в глядацькій зоні і безпосередній близькості від траси змагань (по всій її довжині);

- кидати на трасу, підчас проведення змагань предмети, які можуть перешкоджати руху транспортних засобів підчас заїздів, або спричинити шкоду чи інші дії, що потягнули негативні наслідки для учасників, гостей або глядачів байк-пробігу, зльоту, змагання.

3.22 Член Клубу несе відповідальність:

- за дотримання даного  Статуту і Правил Дорожнього Руху;

- за інші дії, що потягнули за собою спричинення матеріальних збитків, або нанесення шкоди здоров'ю інших присутніх на зльоті, змаганні чи заході.

 

4. Структура та керівні органи

4.1 Вищим керівним органом Клубу є Рада Клубу. В Раду Клубу Вхідять всі дійсні члени Клубу, що мають рівне право голосу. Збори Ради Клубу скликається Адміністрацією Клубу по необхідності, але не рідше одного разу на рік. Час і місце проведення зборів Ради Клубу встановлюється Адміністрацією Клубу. Позачергово Рада Клубу скликаються за ініціативою Адміністрації Клубу, Ревізійної комісії або на вимогу не менше 20 відсотків членів Клубу. Прийняте Радою Клубу рішення, є остаточним, обов'язковим для виконання і не потребує додаткових роз'яснень.

4.2 Кожен член Клубу володіє одним голосом на зборах Ради Клубу. Члени Клубу можуть делегувати право голосу на зборах  Ради Клубу іншому члену Клубу за письмовим дорученням.

4.3 Збори Ради Клубу вважаються правомочними за умови присутності на них не менше 50 відсотків членів Клубу, включаючи членів Клубу, які делегували право голосу іншим членам Клубу.

4.4 До компетенції Ради Клубу належить:

-  затвердження Статуту та внесення змін і доповнень до нього;

-  затвердження планів діяльності Клубу та звітів про їх виконання;

-  обрання та відкликання Президента Клубу, Адміністрації Клубу та Ревізійної комісії Клубу;

-  затвердження звітів і висновків Ревізійної комісії Клубу;

-  затвердження кошторису витрат Клубу;

-  здійснення права власності на майно Клубу;

-  визначення розмірів вступного і членського внесків;

-  виключення з членів Клубу;

-  прийняття рішення про реорганізацію або припинення діяльності призначення ліквідаційної комісії, затвердження ліквідаційного балансу.

4.5 Рішення Ради Клубу з питань про внесення змін і доповнень до цього Статуту, виключення з членів Клубу, реорганізацію чи ліквідацію Клубу, приймаються більшістю 3\4 голосів членів Клубу, які беруть участь у зборах. Рішення приймаються відкритим або таємним голосуванням. З решти питань рішення приймаються простою більшістю голосів членів Клубу, які беруть участь у зборах.

4.6 Керівним органом Клубу між зборами Ради Клубу є Адміністрація Клубу. Адміністрація Клубу обирається Радою Клубу терміном на 1 (один) рік. Кількісний склад визначається Радою Клубу. Засідання Адміністрації провадяться по необхідності, але не рідше ніж один раз на місяць і вважаються правомочними якщо в них бере участь не менше 3-х членів, рішення приймається простою більшістю голосів.

4.7 Адміністрація Клубу:

-  організовує виконання рішень Ради Клубу;

-  має право залучати до свого складу та до складу ревізійної комісії нових членів з наступним їх затвердженням Радою Клубу;

- здійснює контроль за діяльністю Президента Клубу;

- розглядає анкети Кандидатів у встановленому порядку;

-  затверджує взірці круглої печатки, штампів та бланків;

- приймає рішення про проведення перевірки фінансово-господарської діяльності Клубу аудиторськими фірмами;

- своєчасно інформує всіх дійсних Членів Клубу про дату, місце і час проведення зльотів, змагань та заходів не пізніше, ніж за 5 (п'ять) календарних днів до дати проведення.

- організовує виготовлення для потреб Клубу атрибутів з символікою Клубу

- вирішує інші питання, що не відносяться до виключної компетенції Ради Клубу.

4.8 Керівництво поточною діяльністю Клубу здійснює Президент Клубу, який обирається Радою Клубу строком на 1 (один) рік. Кандидатом на посаду Президента Клубу може бути будь-який дійсний член клубу, за поданням не менше 20 (двадцяти) відсотків дійсних членів Клубу;

4.9 Президент Клубу:

-  представляє Клуб у відносинах з державними, громадськими, політичними, міжнародними організаціями, підприємствами, установами та громадянами;

-  відкриває та закриває рахунок в банківських установах;

-  укладає угоди від імені Клубу;

-  здійснює господарське управління та вирішує інші питання, пов’язані з діяльністю Клубу, за винятком тих, що віднесені цим Статутом до компетенції Ради Клубу та Адміністрації Клубу;

-  виконує окремі функції, що належать до компетенції Ради Клубу і передані йому за рішенням Ради Клубу;

-  має право підпису фінансових та інших документів.

- звітує перед Радою Клубу про свою діяльність.

4.10 Ревізійна комісія обирається Радою Клубу з числа членів Клубу в кількості трьох осіб терміном на 1 (один) рік.

4.11 Ревізійна комісія:

-  контролює виконання Статуту;

-  перевіряє фінансову і господарську діяльність Клубу та створених ним підрозділів;

-  здійснює ревізію фінансово-господарської діяльності;

-  доповідає про результати проведених нею перевірок Раді Клубу, а у разі якщо перевірка здійснюється за дорученням Адміністрації Клубу – Адміністрації Клубу.

4.12 Засідання ревізійної комісії відбувається не рідше одного разу на рік.

4.13 Ревізійна комісія негайно доводить до відома Ради Клубу про факти зловживань Президента та інших працівників Клубу, виявлені в ході проведених нею перевірок.

4.14 Адміністрація Клубу може утворювати інші органи, необхідні для виконання Статутних завдань, які не суперечать Статуту.

4.16 Адміністрація та Президент Клубу не несуть відповідальності:

- за правдивість викладеної інформації в анкетах Кандидатів на вступ в Клуб;

- за матеріальні збитки, нанесені Членам Клубу підчас проведення заходів;

- за втрату інформації, що була направлена в адрес Адміністрації через некоректну роботу електронної пошти або інших засобів зв'язку;

- за травми або іншу шкоду здоров'ю, в тому числі летальну, отриману будь-яким Членом Клубу або Гостем, під час організації і проведення зльотів, змагань чи заходів.

- за зрив проведення заходів в назначений день по вині третіх осіб,
погодних умов, інших причин, наслідком яких може бути порушення правил техніки безпеки.

- за матеріальні або моральні збитки, нанесені будь-кому з присутніх на зльотах, змаганнях чи інших заходах, а також, їх мотоциклам, автомобілям та іншим матеріальним цінностям.

 

5. Майно та фінансово-господарська діяльність Клубу

5.1 Кошти Клубу формуються за рахунок:

- вступних та Клубних внесків;

- спонсорської допомоги та пожертвувань учасників Клубу, фізичних та юридичних осіб, фінансової допомоги органів державної влади та органів місцевого самоврядування, бюджетних асигнувань;

- інших надходжень, які не заборонені законом.

5.2 Клуб може мати у власності кошти та інше майно, необхідне для здійснення його статутної діяльності. Клуб набуває права власності на кошти та інше майно, передане йому учасниками Клубу, фізичними чи юридичними особами, або державними органами, набуте за рахунок клубних внесків, подароване фізичними чи юридичними особами, а також на майно придбане за рахунок власних коштів чи на інших підставах не заборонених законодавством.

5.3 Розпорядження майном та коштами Клубу здійснює Рада Клубу. Окремі функції при господарському управлінні майном може бути покладено Радою Клубу на Адміністрацію чи Президента Клубу.

5.4 З метою виконання статутних завдань і цілей Клуб може здійснювати іншу діяльність, яка не заборонена чинним законодавством, в тому числі створювати госпрозрахункові підрозділи, філії, відділення, бути засновником підприємницьких структур.

5.5 Кошти Клубу витрачаються на виконання статутних завдань.

5.6 Порядок використання коштів контролюється Адміністрацією Клубу, яка раз в квартал звітує Раді Клубу про використання коштів.

5.7 Клуб веде оперативний та бухгалтерський облік.

 

6. Порядок припинення діяльності Клубу.
 
6.1 Припинення діяльності Клубу проводиться шляхом його реорганізації чи ліквідації.

6.2 Реорганізація Клубу здійснюється за рішенням Ради Клубу

6.3 Клуб може бути ліквідований за рішенням Ради Клубу, або відповідно до рішення суду.

6.4 Ліквідація здійснюється ліквідаційною комісією, яка призначається органом, що прийняв рішення про ліквідацію.

6.5 Кошти та майно Клубу в разі ліквідації може розподілятись між членами Клубу або передається іншій неприбутковій організації.

 

7. Порядок внесення змін і доповнень  до Статуту

7.1 Всі додатки і зміни до Статуту можуть бути запропоновані будь-яким дійсним Членом Клубу і виносяться на розгляд Ради Клубу.

7.2 Остаточний варіант доповнень і змін до Статуту затверджується Радою Клубу.

7.3 Про внесені зміни і доповнення до цього Статуту Клуб повідомляє реєструючий орган у терміни визначені законодавством.
HIGHLANDERS © 2006-2020
Календар новин
«  Травень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Форма Входу
Логін:
Пароль:
Fire Wheels MC
moto.kiev.ua Західний мотоциклетний портал
Байк-гараж КАРБ'ЮРАТОР Туристичний готель КОСІВ
Веб-портал Косівщини - Косів, Косівщина, Гуцульщина та Карпати Фотоальбоми Косівщини
КосівАрт Косметика від Маry Kay
META - Украина. Украинская поисковая система

Погода
Погода в Косові
Статистика