Сьогодні - 25.04.2024, 01.29.41
Початок Форум Реєстрація Вхід
Ви ввішли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: vanyka-baiker  
Форум Байкерів Косівщини » Байкерський рух » Мотоподії » 15-17 февр 2008 6-я Международная Конференция Мототуристов
15-17 февр 2008 6-я Международная Конференция Мототуристов
DeamonДата: Неділя, 25.11.2007, 19.00.51 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 1
Репутація: 0
Статус: Офлайн
--------------------------------------------------------------------------------
Привет всем!!!
Главное в традиционном зимнем сборе мотопутешественников – возможность встретиться с единомышленниками со всех регионов России, стран ближнего и дальнего зарубежья, чьи делегации год от года становятся все многочисленнее. Но роскошь человеческого общения не единственный пункт программы. В рамках официальной части любой делегат, сделавший предварительную заявку, сможет рассказать о своих свершениях на ниве мототуризма, будь то единоличная поездка или организация большого слета. Среди представленных событий традиционно определяется лучшее мотоциклетное мероприятие (слёт) и путешествие года

Подробности http://www.motocalendar.ru/index.php?newsid=41

_________________________________________________________________________________________________

Головне в традиційному зимовому зборі мотомандрівників – можливість зустрітися з однодумцями із усіх регіонів Росії, країн ближнього й далекого зарубіжжя, чиї делегації рік у рік стають усі багаточисленнее. Але розкіш людського спілкування не єдиний пункт програми. У рамках офіційної частини будь-який делегат, що зробив попередню заявку, зможе розповісти про свої здійснення на ниві мототуризму, будь те одноособова поїздка або організація великого зльоту . Серед представлених подій традиційно визначається кращий мотоциклетний захід (зліт) і подорож року


Календарь байкера - motocalendar.ru
 
vanyka-baikerДата: Понеділок, 26.11.2007, 09.40.39 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 574
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Deamon, wacko wacko

НЕ КАЖИ МЕНІ,ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕЗКАЖУ КУДИ ТОБІ ПІТИ!!!

Повідомлення відредагував vanyka-baiker - Понеділок, 26.11.2007, 09.41.37
 
Форум Байкерів Косівщини » Байкерський рух » Мотоподії » 15-17 февр 2008 6-я Международная Конференция Мототуристов
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


МІНІ-ЧАТ