Сьогодні - 23.04.2024, 21.42.20
Початок Форум Реєстрація Вхід
Ви ввішли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Байкерів Косівщини » ШАНУЙМОСЯ! » Привіт! Я з Вами! (форум для новоприбулих) » Привіт з Верховини! (самоучка. хочу стати байкером!)
Привіт з Верховини!
DuciyДата: Субота, 27.08.2011, 17.35.16 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Хай. Мене звати Діма. Сам я з Верховини. Більше можна дізнатися про мене у моєму профілі. Захоплююсь мотоциклами. Маю мото. Днепр МТ-10. Разом з другом Дімоном вирішили зробити з нього шикарного байка(але не знаю, що можна а що ні з ним робити). Сподобався ваш Клуб. Хотів би стати Членом Клубу і що для цього потрібно. Надіюся на допомогу з деталями, оскільки немаю достатньо джерел щоб їх роздобути =(
спасибі за увагу happy
_________________________________________________
немає нічого неможливого!


LIVE TO RIDE! RIDE TO LIVE

Повідомлення відредагував Duciy - Субота, 27.08.2011, 17.36.11
 
taras2429Дата: Вівторок, 30.08.2011, 23.35.27 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Duciy, Привіт Діма, вітаю із прийняттям правильного рішення в житті, не розчаруєшся у виборі. Дніпро конячка непогана.... хоча іноді любить збрикнути не по погоді, знаю із власного досвіду. Іноді у підпитій booze і прохмеленій голові пролітала думка спалити залізного коня... хотя він вірою і правдою служить. Деталей же хоть греблю гати (за якість не відповідаю). Одним словом дерзай і пивом запивай!

http://snyatyn.at.ua
 
DuciyДата: Неділя, 04.09.2011, 12.14.25 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
буду дуже радий і вдячний любій допомозі, пораді...
_______________________________________________

LIVE TO RIDE! RIDE TO LIVE


LIVE TO RIDE! RIDE TO LIVE
 
taras2429Дата: Середа, 21.09.2011, 11.29.33 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 2
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Duciy,
Здоровенькі були, як твій самопал, світ ще не побачив тріумфального виїзду із гаража мото чуда? Якщо справний то з речами на вихід, збираємось на Гвіздець подивимось що там буде, може щось цікаве (заодно підтримаєм організатора).
Питання на засипку,,, скільки плануєш втопити в мот?,,, прикол у чому, вип’є він у тебе десь до 1000 зелених вічно бажаних грошей + затрачений час (перевірено на власній шкурі) а за ці грошенята хлопці при нагоді продавали дуже пристойні апарати, сам задумуюсь над продажом (Цитата зайомого мотобрата,,,,,,,,, ТОГО Я Й КАЖУ ЦЕ БЛ,,,, НЕ ЇЗДА,,,,,,,) Кромі того він правий, поїздка на зліт байкерів дальністю 300 км в жарку погоду стає доволі нецікавою і трудомісткою. Люди надворі 21 століття а ми хочемо реанімувати мотоцикли 1940 років які наші скомуниздили у німців, так нічого там і не вдосконаливши. Приміром китаєць (так.. так.. китаєць і не треба іроніїї) з об’ємом стакана в 200куб. зможе нарівні тягатись із днепром. Сам 2 роки відкатав на китайському спорті, єдиною витратою була планова заміна ведучого ланцюга і все. Планую покупку японця скажем 250 або 400куб. питання часу. Отакі суворі релії нашого життя.


http://snyatyn.at.ua
 
DuciyДата: Понеділок, 03.10.2011, 19.51.18 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
Здарова БРАТТЯ!
Мда... є капля правди у твоїх словах. Із старими байками у 21-ше стол. шось не пасує. Але якщо вже почав щось, то доводи докінця! Роботи ше у мене непочатий край wink але думаю у 2012р. - виїду(не раніше). так що, Гвіздец віддихає. Зроблю мото, покатаюсь, до вас заїду в Косів Клуб. Покажу мвоє творіння і послухаю що скажуть старіші, опитніші Байкери... biggrin
І якщо все буде добре, тоді й продам із сльозами cry


LIVE TO RIDE! RIDE TO LIVE
 
vanyka-baikerДата: Вівторок, 07.02.2012, 21.53.30 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 574
Репутація: 10
Статус: Офлайн
То Діма: Привіт Верховині!!!Раді тебе тут вітати!Клюб-це сила,приєднуйся полюбому!За тим звертайся до Адміна,в приват,або ж на емейл пиши!
Діма,ти хоть пару фоток викладь,свого металевого,вірного коника!На тій стадії,якій він зараз перебуває!Думаю багатьом буде цікаво поглипати і мені теж!Може народ щось порадить,що і до чого!?Га?Давай несоромся!!!?? cool


НЕ КАЖИ МЕНІ,ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕЗКАЖУ КУДИ ТОБІ ПІТИ!!!
 
PPKДата: Неділя, 28.08.2016, 13.37.31 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Кандидати
Сообщений: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
дарова
 
Форум Байкерів Косівщини » ШАНУЙМОСЯ! » Привіт! Я з Вами! (форум для новоприбулих) » Привіт з Верховини! (самоучка. хочу стати байкером!)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


МІНІ-ЧАТ