Сьогодні - 29.03.2024, 17.37.55
Початок Форум Реєстрація Вхід
Ви ввішли як Гість
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум Байкерів Косівщини » ШАНУЙМОСЯ! » Привіт! Я з Вами! (форум для новоприбулих) » Привіт з Березова! (Моя біографія.)
Привіт з Березова!
odnosel4ankaДата: Середа, 28.01.2009, 04.13.37 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Сообщений: 29
Репутація: 1
Статус: Офлайн
Привіт з Березова. tongue третього лютого 1989 року в м.Ужгрод народилася дівчинка. Вона дуже любила плакати - це коли народилася, тепер вже ні!!! happy Час біжить швидко і дитятко росло і росло, а діти швидко ростуть, ви знаєте. smile Ну так от, росла і виросла така велика, що пішла в дитячий садок. Це вже було в м.Мукачево, Закарпатської обл. доречі hello і звідти вам! В дитячому садочку вона не любила спатки на полудне. А і ще не любила гороховий суп. mellow ну це так між іншим. Дальше знову росла. Пішла в школу. Гарно вчилася , дуже гарно, була відміницею. Старостою класу. shades Потім переїхали, це вже третій переїзд, до села. Тоді дівчинка була в 3 класі. Тут вона теж всіх підкорила. Гарно вчилася і була дуже чемною. ok Потім знову переїзд, бо батьки поїхали далеко далеко. Лишили доцю на бабулю. Так от тут дівчинка тепер і живе в с.Березів. yes Тут вчилась в 6класі і до 9. Знову ж завоювати прийшлось авторитет, повірте це нелегка справа. biggrin Дальше ще інша школа,10-11 класи, но там вже і перше кохання і все таке непотрібне. love В 18 юних оіт дівчинка вступила в Чернівецький Національний Універ ім. Ю.Федьковича. Факультет іноземні мови. Спеціальність англ.мова та література. dollar Там уже все серйозно. Дівчині почали подобатися машини. А я забула в 10-11класах дівчина паралельно вчилася в авто школі смт Яблунів. Отримала посвідчення водія. deal А любов до моциків привив пацан колишній, він на тому був помішаний. crazy Ми з ним каталися під теплим сонечком, віяв легкий літній вітерець, в ту мить забувалось про все на світі. Це почуття, коли катаєшся словами не перекажеш, то воля, легкість і адриналін. king Ось така історія життя. Тепер дівчина вчиться на третьому курсі, prof працює вчителем в школі. up Можна сказати чогось вже добилася в житті.... но це тільки початок. Продовження буде.......

Додано (28.01.2009, 04.13.37)
---------------------------------------------
сподіваюсь оцінить народ!!!!! biggrin Пишіть мені сюда, буду рада знайомству. smile


odnosel4anka

Повідомлення відредагував odnosel4anka - Середа, 28.01.2009, 04.15.11
 
vanyka-baikerДата: Середа, 28.01.2009, 22.32.47 | Повідомлення # 2
Генерал-лейтенант
Група: Модератори
Сообщений: 574
Репутація: 10
Статус: Офлайн
Ооо,це вже зовсім інша справа,ти також можеш коли добре захочеш. wink Так тримати і надалі,успіхів у навчанні,роботі!!! smile Легких злетів на життєвій дорозі і жодних падінь!!!! ok

НЕ КАЖИ МЕНІ,ЩО Я МАЮ РОБИТИ І Я НЕЗКАЖУ КУДИ ТОБІ ПІТИ!!!
 
odnosel4ankaДата: Субота, 31.01.2009, 01.39.06 | Повідомлення # 3
Сержант
Група: Користувачі
Сообщений: 29
Репутація: 1
Статус: Офлайн
biggrin Гарно дякую!!!! happy

odnosel4anka
 
DuciyДата: Субота, 27.08.2011, 17.31.14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Сообщений: 4
Репутація: 0
Статус: Офлайн
цікава історія smile

LIVE TO RIDE! RIDE TO LIVE
 
PPKДата: Неділя, 28.08.2016, 13.38.14 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Кандидати
Сообщений: 10
Репутація: 0
Статус: Офлайн
ку
 
Форум Байкерів Косівщини » ШАНУЙМОСЯ! » Привіт! Я з Вами! (форум для новоприбулих) » Привіт з Березова! (Моя біографія.)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


МІНІ-ЧАТ